CRNOGORSKI RASPOP ODLUČIO: Od narednog meseca, komunalije u Golupcu skuplje za 86 odsto!

U moru konstantnog rasta cena svakog dana, stanovnici Golupca će od narednog meseca, kako saznaje Insajder Mile Sova, plaćati i uvećane komunalije.

Foto: Screenshot/SatTv

Po saznanjima Insajdera Mileta Sove, vladajuća većina SNS u opštini Golubac, na zasedanju lokalnog parlamenta 29. februara, jednoglasno će usvojiti prvu tačku dnevnog reda, predlog poskupljenja usluga KJP “Golubac”.

Poskupljenje od 86 odsto. Skoro pa duplo!

Inače, po rečima izvora Insajdera Mileta Sove, vlastodržci će ovu odluku za širu javnost pravdati da je ovo neverovatno poskupljenje komunalija u skladu sa visinom prometa nekretnina u prethodnoj godini i rastom cena.

Međutim, iza kulisa kako tvrdi izvor Insajdera Mileta Sove, činjenica je da su se prohtevi, nakon ponovne dobijene vlasti u golubačkoj opštini, crnogorskog-golubačkog raspopa Mijović Nebojše uvećali, s obzirom da je sebi obećao da do kraja ove godine mora da završi kuću i apartmane na crnogorskom primorju.

(Mile Sova)

PROČITAJ I

3 Komentari

  1. Ako misliš na SNS onda stvarno ima mnogo djubreta koje treba počistiti. E za takvo čišćenje ne žalim da platim.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker