BRAVO! VGSK iz Velikog Gradišta prvak Srbije u konkurenciji pionira!

U finalu Prvenstva Srbije 2017. u konkurenciji pionira, na Finalnom turniru u Zrenjaninu, VGSK iz Velikog Gradišta osvojio je titulu prvaka Srbije.

Pioniri VGSK iz Velikog Gradišta plasirali su se u polufinale Finalnog turnira prvenstva Srbije 2017, koji je u petak počeo u Zrenjaninu, kao prvoplasirani u grupi G, gde su se sastali sa prvoplasiranom Kikindom iz grupe B.

Posle velike borbe naših odbojkaša, VGSK iz Velikog Gradišta osvojio je titulu prvaka Srbije u konkurenciji pionira, juče u Zrenjaninu, u finalu Finalnog turnira Prvenstva Srbije 2017, gde su savladali Kikindu sa 3:0 (25:22, 25:12, 25:22).

Dok su pioniri SK Voleja iz Novog Sada osvojili bronzane medalje, pošto su u meču za treće mesto pobedili Proleter iz Zrenjanina sa 3:2 (25:21, 23:25, 16:25, 25:19, 15:12).

TPKNEWS/OSSRB

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker