Opština Žagubica gradi most preko krepoljinske reke

Na inicijativu meštana zaseoka “Vranj“ u Krepoljinu lokalno rukovodstvo opštine Žagubica gradi most preko krepoljinske reke, koji je, kako kažu žitelji, od velikog značaja, jer se, od sada, preko reke može prolaziti autom.

Foto: Screenshot youtube

Meštani Krepoljina, Osanice i drugih naselja koji ovaj put koriste kako bi došli do imanja i salaša dobrovoljno pomažu i učestvuju u radovima što je za svaku pohvalu.

Radove je u petak, 04. maja, obišao Predrag Ivković, zamenik predsednika opštine Žagubica, istakavši pri tom da je najznačajnije to što će se ovim mostom vezati putevi prema naselju Osanica i prema Kučevu.

Prema rečima zamenika predsednika frekventnost saobraćaja preko krepoljinske reke je evidentna, tako da je izgradnja mosta u sveopštem interesu i meštana i lokalne samouprave koja svakodnevno nalazi načine da građanima izađe u susret i pomogne na pravi način.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker