HAPŠENJE U PETROVCU NA MLAVI: Pronađeni marihuana, spid i ekstazi

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su D. B. (41) iz okoline Petrovca na Mlavi, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Policija je u pretresu stana i drugih prostorija osumnjičenog pronašla 225,5 grama sasušenih listova biljne materije nalik na marihuanu, kesicu sa 70,5 grama praškaste supstance za koju se sumnja da je spid, više komada tableta ekstazija, vagicu za precizno merenje i veću količinu novca za koji se sumnja da je stečen prodajom droge.

Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, u zakonskom roku priveden Višem javnom tužilaštvu u Požarevcu.

TPKNEWS/PU Požarevac

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker