“NOVA SNAGA”: Nova grupa građana za lokalne izbore u Golupcu

Na lokalnoj političkoj sceni u opštini Golubac postoji nova opcija kojoj 21. juna možete pokloniti svoje poverenje. Osnovana je grupa građana „Nova Snaga“!

Logo

GG „Nova Snaga“ okuplja ljude koji nesebično žele da doprinesu razvoju opštine Golubac u svim oblastima: poljoprivreda, sport, školstvo, privreda, infrastrukura, turizam… navode u saopštenju.

– „Nova Snaga“ ima za cilj da se suprotstavi svim nedaćama i nedelima koja se dešavaju na teritoriji čitave opštine Golubac i snažno se zalažemo za poštovanje zakona, pravdu i jednakost svih građana naše opštine, bez obzira na njihovu nacionalnu, versku, rasnu i političku opredeljenost – , kaže se u saopštenju.

GG „Nova Snaga“ navodi da na predstojeće izbore izlazi u želji da svakom građaninu predstavi svoj program do detalja i da smeni aktuelnu vlast, ali ne sa ciljem da vlada, već da svi njeni članovi neumorno služe ljudima koji žive na terotiriji ove opštine!

– Pobeda na predstojećim izborima za nas neće biti prihvatanje privilegija, nego prihvatanje odgovornosti! Ogromna većina građana opštine Golubac želi promene i želi pravdu, poštovanje zakona, priliku da radi i da zaradi, da napreduje! Ogromna većina građana opštine Golubac želi da pošteno živi i radi, zajedno sa svojim porodicama, komšijama, prijateljima, a GG „Nova Snaga“ je rezultat te velike želje! Zato iz dana u dan raste interesovanje za rad i program ove grupe građana – kaže se u saopštenju

U saopštenju se takođe dodaje da je GG „Nova Snaga“ sačinjena od ljudi raznih profila, profesija i godina, i da svi žele zajedno da rade za sve!

– Jedan od glavnih prioriteta biće afirmacija mladih ljudi. To će zaustaviti odlazak upravo ovog dela stanovništva. Zadržavanje i angažovanje mladih, sposobnih, školovanih i vrednih ljudi jedan je od primarnih ciljeva „Nove Snage“! Poljoprivrednici, privrednici, zanatlije, ugostitelji, privatni preduzetnici, zdravstveni i prosvetni radnici, penzioneri, lovci…, to su ljudi koji čine grupu građana „Nova Snaga“! Naši ciljevi su jasni, naše su namere jasne, a naša vrata otvorena za sve! – , kaže se u saopštenju koje je potpisala GG „Nova Snaga“ opštine Golubac.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close