NEVIĐENA BAHATOST GASTARBAJTERA NA AUTO-PUTU: Došli iz Austrije da divljaju u Srbiji, iz BMW-a gađali šleper jabukama!

Tokom popodnevnih sati na autoputu od Beograda ka Subotoci došlo je do incidenta kada su lica iz putničkog automobila marke “bmv” austrijskih registarskih oznaka jabukama gađali šleper kojim je upravljao srpski državljanin.

Foto: Rina

“Kolega je vozio iza mene i rekao mi šta mu se desilo. Otvorili su prozor i počeli iz čista mira da ga gađaju jabukama i na taj način da ugrožavaju saobraćaj, zatim su mu kroz šiber pokazivali srednji prst. Prošli su kasnije pored mene, ja sam pokušao da ih zaustavim ali zaobišli su me zaustavnom trakom i samo u tih nekoliko minuta napravili vidne prestupe koji su mogli da izazovu ozbiljnu nezgodu na putu. Kasnije su pobegli kroz naplatnu rampu u Staroj Pazovi”, rekao je za RINU vozač kamiona M.S.

On ističe da ovo nije prvi incident i da se tokom svog radnog vremena njegove kolege i on veoma često susreću sa bahatim vozačima gastarbajterima koji divljaju po putevima.

Foto: Rina

“Bahate se po kolovozu, naročito na autoputevima. Prave strašne prekršaje, samo me zanima da li se tako ponašaju u zemlji gde žive ili poštuju pravila, a divljaju kod nas. Najvažnije je da danas niko nije povređen, što je vrlo lako moglo da se desi jer su ometali saobrćaj na izuzetno frekfentnoj deonici”, kaže M.S.

Ovaj incident prijavljen je policiji u Subotici, gde se nalazi sledeća naplatna stanica. Prema rečima vozača, na kamionu je usled gađanja pričenjena poprilična materijalna šteta.

(Tpknews.com/Rina)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker