Prethodne nedelje 11 saobraćajki u Braničevskom okrugu, devet osoba povređeno!

U periodu od 01. do 07. maja 2017. godine na teritoriji Braničevskog okruga, registrovano je jedanaest saobraćajnih  nezgoda u kojima je povređeno devet osoba, tri osobe su zadobile teže telesne povrede, dok je šest lakše povređeno. U pet saobraćajnih nezgoda nastala je manja materijalna šteta.

U ovom periodu zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola zadržano je i isključeno iz saobraćaja jedanaest vozača, a kod jednog vozača iz okoline Požarevca izmereno je 2,34 promila alkohola u krvi.

Novčane kazne izrečene su prema 374 vozača, uglavnom zbog neprilagođene brzine upravljanja vozilom i nekorišćenja sigurnosnog pojasa.

Tokom prethodne nedelje saobraćajna policija podnela je 79 prekršajnih prijava, najviše zbog neprilagođene brzine, tri automobila odneo je „pauk“  i doneta su osam Rešenja o uklanjanju vozila.

TPKNEWS/PU Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker