Pojedine ulice u Požarevcu i okolna naselja 30. i 31. marta, bez struje

Zbog rekonstrukcije niskonaponske mreže dana 30. marta 2017. godine, od 09:00 do 14:00 časova, ostaće bez električne energije potrošači u Požarevcu u ulicama: Ljubljanska, Raška i Cara Uroša.

Zbog radova na dalekovodu dana 30. marta 2017 godine, od 08:00 do 15:00 časova, bez električne energije ostaće potrošači u sledećim ulicama i naseljima: Deo ulice 27 Aprila kod obilaznice, naselja Bresje i Tavan, naselje Kruška, drugi deo Cane Babovića sa bočnim ulicama.

Zbog rekonstrukcije niskonaponske mreže dana 31. marta 2017. godine, od 09:00 do 12:00 časova, ostaće bez električne energije potrošači u Požarevcu u ulicama: 4 Jula, Zaječarska, Leskovačka i deo ul Vukice Stanković.

TPKNEWS/ED Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker