VOZILI PIJANI I DROGIRANI: Za pet dana iz saobraćaja isključeno 4 vozača u Braničevskom okrugu

Policija u Požarevcu, od 17. aprila do danas, u redovnoj kontroli, isključili su iz saobraćaja četvoricu muškaraca, jednog bez vozačke dozvole, dvojicu koji su vozili pod dejstvom alkohola i jednog pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Policija je u Požarevcu zaustavila vozača (43) automobila „bmv“ koji je vozio bez položenog vozačkog ispita.

Sudija za prekršaje izrekao mu je novčanu kaznu u iznosu od 50.000 dinara i meru zabrane upravljanja vozilom B kategorije u trajanju od godinu dana.

Saobraćajna policija u Požarevcu i Kostolcu zaustavila je vozače „zastave“ (45) i „forda“ (38) koji su automobilima upravljali sa 2,32 i 1,54 promila alkohola u organizmu, a u okolini Malog Crnića vozača „audija“ (38) pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete prekršajne prijave po Zakonu o bezbednosti saobraćaja.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker