KRIJUMČARILI GASTARBAJTERE DO BEČA: Uhapšeni lažni kombisti dok su naplaćivali karte!

Pripadnici policije u Kladovu uhapsili su S. S. (55) i S. K. (36) iz okoline Negotina, zbog postojanja sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćeno bavljenje određenom delatnošću.

Policija je u sredu zatekla S. S. dok je kombijem neovlašćeno i bez potrebne dozvole prevozio putnike od Negotina do Beča kojima je naplaćivao karte.

Takođe, S. K. policija je istog dana zatekla kako prevozi putnike na istoj relaciji i on se tereti da je od marta ove godine kombijem u vlasništvu uhapšenog S. S. (55) uz novčanu naknadu, prevozio putnike.

Uhapšenima je po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva iz Negotina određena mera zadržavanja do 48 časova nakon čega će uz krivičnu prijavu biti privedeni tužiocu.

Kako nezvanično saznajemo, lokalne vlasti širom Srbije aktivirali su svoje SNS špijune da prate i cinkare policiji kombiste koji neovlašćeno i bez potrebne dozvole prevoze putnike iz Srbije u inostranstvo i iz inostransva u Srbiju?!

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Zna li neko, kako se postaje “ovlašćeni kombista” i kakva dozvola je potrebna za taj posao? Nijedan kombista iz šire okoline Požarevca koga ja poznajem, nema nikakvu dozvolu za taj posao, osim vozačke.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker