PEČAT ZA NAPREDOVANJE U POŽAREVAČKOJ POLICIJI: Nema veze što si nesposoban, bitno je da si na našoj strani

Naprednjaci su za deset godina zarobili i razorili sve institucije, kako u drugim institucijama, tako i u požarevačkoj policiji, napredovanje u službi zavisi isključivo samo ako si na njihovoj strani.

PU Požarevac

Najbolji primer je Dijana Mitrović Cvijović, novopostavljena šefica Službe za kriminalističko – obaveštajne poslove SKOPI u Požarevcu. Na krilima svog muža Darka Cvijovića je postavljena na tu funkciju.

Inače, Darko Cvijović je kadar SNS, koji je od inspektora za imovinske delikte napredovao u načelnika službe za terorizam i na tom mestu ga prate mnoge zloupotrebe. Osim što je Dijana Cvijović, na prvi pogled atraktivna i puna sebe, pa tako kolege uzdišu kada prođe pored njih, jer je stalno u nekoj uskoj garderobi da bi privukla pažnju i istakla svoje atribute, a pre svega voli da u službi ima oslonac i da se čvrsto drži uz kolegu. Dok je bila u odeljenu za borbu protiv korupcije, uvek je bila uz inspektora Miloša Stojkovića, jer joj je prijalo njegovo društvo. Čak je volela i da se vozi u njegovom crnom BMW-u. Videćemo ko će da joj bude sada oslonac u SKOPI, mada, nema neki izbor.

Jedino je bila prepoznatljiva po tome što je volela sa bivšim kolegama iz odeljenja za korupciju, a sada je tu tradiciju nastavila i sa kolegama iz SKOPI, da za vreme pauze sednu u centru grada u neki poznati kafić, kao đaci na ekskurziji i da ih svi vide kako su oni važni i bitni u ovom gradu. Navike su čudo, kada bi se više radilo po pitanju korupcije i kriminala, slika Požarevca bila bi daleko bolja i veselija. Ovako, oni napreduju uz pomoć partije, za rezultate ih niko ne pita, jer imaju pečat da su provereni napredni momci i devojke koji rade za SNS.

Takođe, imamo načelnika odeljenja policije PU Požarevac i večitog kandidata za načelnika PU Požarevac, Zlatana Svetozarevića koji je čvrsto povezan sa prljavim političarima iz napredne stranke i srećom uvek mu se izmigolji mesto načelnika PU Požarevac, jer mu je očigledno slaba veza kod naprednjačkog kartela. Dugo je on na funkciji načelnika odeljenja policije i vreme je da ga neko sposobniji i pametniji zameni, jer u PU Požarevac, ima mnogo sposobnijih policajaca od njega, koji ne piju pivo sa naprednjacima kao Svetozarević, i nisu poslušnici napredne stranke.

Kada govorimo o naprednjacima i njihovom uticaju na sve institucije u gradu Požarevcu, ovih dana kruži priča po čaršiji da navodno sin Zlatana Kostića, izvesni Dimitrije Kostić, koji radi kao referent u komunalnoj policiji, prelazi u PU Požarevac da radi kao inspektor.

Njegov otac je poznat javnosti kao čovek koji ima dve žene, jednu kod kuće, a drugu za provod. Ova druga za provod je narodna poslanica Ana Miljanić, koja ga je prijavljivala policiji zbog lepog ponašanja, pa su Kostiću zabranili da joj prilazi.

No, da se vratimo mladom Kostiću, završio je Privatni fakultet, poznat je po megalomanskim željama da bude neka faca u gradu, radio je kao obezbeđenje u lokalnim klubovima, bio lični vozač nekadašnjem gradonačelniku Banetu Spasoviću. Sirov i agresivan, na malom fudbalu kada mu se neko zameri odmah lupa vaspitne šamare. Pokušavao je na razne načine da bude direktor PD Kostolac usluge i pomoćnik direktora JP Toplifikacija, ali sve se to izjalovilo. Prošle godine njegove kolege iz komunalne policije su se žalile kako uopšte ne dolazi na posao i nisu znali šta da rade sa njim. Ako je ova priča tačna da prelazi za inspektora u PU Požarevac, a nadamo se da nije i da je njemu najbolje mesto tu gde jeste i da samo dolazi redovno na posao i da za vreme radnog vremena ne sedi po ceo dan u kafićima.

Možeš da budeš, sposoban, moralan, školovan i da si prepoznatljiv u svojoj profesiji, ali sve je to džabe za napredovanje u službi, ako nisi na njihovoj strani, odnosno u naprednjačkom kartelu.

(Insajder Mile Sova)

PROČITAJ I

19 Komentari

 1. Vas treba zabraniti. Pljujete po ljudima krijuci se iza pseudonima, dok vam je vlasnik u drugoj drzavi, pa izmisljate kojekakve gluposti. Vise nam je muka da citamo jedno te isto, kao da u ovom gradu neki tamo Kostici samo zive. Ovakvim pisanjima mi kao citaoci sticemo utisak da sve to radite jer im zavidite i sve se svodi na licnoj osveti. Sad je vec svima jasno da su to same gluposti i vise prestanite da pisete o njima jer se samo ponavljate. Svi znamo sta se sve radi i u drugim firmama na pr.Vodovodu, Toplifikaciji i sl. Pa malo pisite i o njima. Setajte malo jer ste ovako dosadni.

 2. I ja se Gorane slazem sa Vama. Ovo je vec preteralo sve mere i da se ja pitam treba vas tuziti za sve sto ste slagali. Zaboravljate da smo mi ljudi iz ovog grada i da znamo sta se u njemu desava a ovo nema veze sa zdravim mozgom. Ne razmisljate kako vase pisanje deluje na njihove porodice i da vecina ljudi zna ko stoji iza tih pisanja. Urazumite se malo i pisite o necemu lepom jer nas grad ima i lepih stvari o kojim treba da pisete.

 3. Ljudi citam i ne mogu da verujem sta pisete. Znam Dimitrija i to sto pisete nije tacno. Decko je posten,drugarcina, za druga bi sve ucinio. Nisam cuo da je i jednog druga izdao. Nije nametljiv, a to sto ne dozvoljava da mu kojekakvi kroje zivot to je pozitivno,jer bi nam mnogo bolje bilo da smo i mi ostali takvi, jer tada ne bi isplivavale kojekakve osobe koje sebi dozvoljavaju ovakvo pisanje.

 4. Ovaj portal sam citala jer je bio zanimljiv zato sto ste ponekad pisali o nekim i ne bas lepim stvarima iz naseg grada pa smo saznavali sta ko radi, pa nam je i svaki trac bio zanimljiv jer smo ubijali dosadu. Sada cu prestati da vas citam jer to vise niste. Ovo je postao rat izmedju vas protiv izmisljenih neprijatelja. Vi ste targetirali neke ljude i malo malo pa ih pljujete. E to vise nije zanimljivo. Mislite ako je portal u vasim rukama da vam to daje pravo da se tako ponasate. Vrlo neozbiljno. To znaci da mozete o svakom da izmislite nesto, pustite i nikom nista. Verujte da za vas vecina misli da ste dno dna od portala. Malo razmislite.

 5. Au, botovi, baš ste podivljali, pa samo trolujete!?!

  Znači, tekst je pogodio “kerove” SNS kriminalnog kartela! U suštini, svaki tekst sa ovog portala opisuje apsolutni kriminal i bezakonje lokalnih vlastodršca-kabadahija, tajkuna-lopina i ostale UDBA-ŠKE fukare!
  Svim normalnim osobama je odavno jasno da Tužilaštvo i Policija ćute i prave se mrtvi umesto da postupaju po službenoj dužnosti i pohapse sve vlastodršce-kabadahije, tajkune-lopine i ostalu UDBA-ŠKU fukaru!
  Takođe je odavno jasno da Srbijom, već više od 70 godina vladaju 6% psihopata uz pomoć 12% psihički devijantnih osoba! Zato je katastrofalna situacija u Srbiji, a nažalost biće još gore, sve dok….!?!
  Niko ne brani pomenutim opskurnim likovima iz teksta da se ponašaju kako hoće, ali pod uslovom da ne obavljaju javne funkcije iz oblasti bezbednosti, jer njihovo bahato, nestručno i neodgovorno ponašanje direktno šteti državi i građanima Srbije!
  Posebno je pitanje revizija stručnosti raznih “stručnjaka” i “eksperata”!
  U suštini sve se zna, podobna UDBA-ŠKA fukara vlada i iživljava se nad nedužnim narodom i besomučno krade novac od naroda!!!

  POBUNA DO SLOBODE!!!

  1. Koga bre ti nazivas botom i kerom, dzukelo jedna. Posto se lazno potpisujes trebalo bi te nazvati pravim imenom i objaviti ko stoji iza “GLISICA” a to ces isprovocirati pa neka svi znaju. Bolje malo mucni glavom pre nego nesto napises.

   1. Alo, bote iskuliraj, mojne da ga primaš!
    Očigledno da si funkcionalo nepismen i da slabo stojiš sa znakovima interpunkcije, mada nisi bolji ni sa metaforama, a operisan si od satire, ali nema veze, verovatno si glavni u klubu botova SNS kartela!
    Bitno je da se živi na državnim “jaslama”, na grbači opljačkanog naroda!
    Što se tiče da li znaš ko sam ja, sigurno znaš, jer ti skoro svaki dan ulazim u kuću, ložim te glupostima i intimno ti opštim sa …., znaš ti već sa kime!?!
    Alo, “ekspertu” nemaš ti pojma ni o čemu!
    I još jedno pitanje, zašto ti nadobudni psihopato, mrziš kerove?!?
    Da ih slučajno ne likvidiraš iz zabave, a mentolu?!?

    1. Samo nisko intelektualni ljudi se ovako obracaju nekom koga neznaju, jer ne smeju da kazu nista pod svojim bar celim imenom, zato sto su kukavice. Lakse je ovako biti pametan a u stvari ispadas glup, jer iz svake tvoje reci isplivava zlo koje nosis u sebi. Mislis da si bitan a u stvari si sitna dusa. Pozdrav od obicnog coveka koji misli svojom glavom.

     1. Alo, bote, ne postoje nisko i visoko intelektualni ljudi, jer je diskriminacija zabranjena, a i ne postoji takva demografsko-socijološka podela!
      Postoje osobe sa određenim intelektualnim karakteristikama!
      Što se tiče ponerogeneze (nastanak zla) i ponerologije (razvoj zla), moraćeš da “zagreješ stolicu” i da se edukuješ, a ne da lupetaš nebuloze po forumima!
      Pored toga, nisi ti običan čovek, već osoba sa F dijagnozom, u tvom slučaju radi se o F.I.T.
      Još jedna važna informacija za tebe, “rođače” znam te i to veoma dobro!?!
      I čisto da te malo edukujem, mada ne zaslužuješ, nemaš apsolutno nikakva prava da ocenjuješ, ko je pametan, a ko glup, jer nemaš adekvatno obrazovanje i iskustvo za tako nešto, što bi se reklo, nisi “tebra” kompetentan za takvu evaluaciju i kategorizaciju!
      Znači “stručnjaku”, ti si običan jalovi submediokritet, a takve likove prezirem, jer vladaju Srbijom, već više od 70.godina i to nekažnjeno!

 6. Iz svega ovog napisanog moze se zakljuciti da iza pseudonima M.Glisic stoji zena koja se predstavlja kao muskarac ili bar muskarac koji lici na zastavu “duginih boja” Druge nema. Srecno sa pisanjem i vređanjem jer ti samo to ostaje. Prazan si ti covek ili zena.

  1. Znači, bote-jack ass, pa ti si mnogo veći “zlikovac” od psihopate, očigledno da si nekrofil sa blagom aspiracijom ka zoofiliji!?!
   Pa, ti “rođače” nisi normalan, iz tvog “komentara” se očigledno primećuje da ne poštuješ i prezireš žene i pripadnike LGBT populacije!
   Imaš li ti “tebra”, majku, sestru, ženu, ćerku, pa ti si “kompletna budala”!?!
   Iz te mržnje i prezira prema ženama i pripadnicima LGBT populacije, može se zaključiti da si potvrdio, moju pretpostavku da imaš F dijagnozu!?!
   A, što se tiče, šta sam po rodu, mogu ti samo reći “zovi me tata”, kapiraš “monkey”, ako ne kapiraš, onda žao mi je!?!
   Opet ti naglašavam, diskriminacija je zakonom zabranjena!
   “Liku” očigledno da nisi muškarac, već kevin sin, očigledno da nisi služio vojsku, očigledno da biješ ženu, decu, očigledno da si “bolestan”, očigledno je da si fukara i to po definiciji Njegoša!!!

    1. Au,”ekspertu”,opet imaš “ludačku nestabilnost”!?!
     “Botu”,marš u osnovnu školu!?! Pa ti “budalo”,nisi završio ni osnovnu školu?!? Alo,”krelac”,da si završio osnovnu školu,znao bi da je određena osoba kreten,ako ima aberacije na 18 hromozomu,što se utvrđuje adekvatnom laboratorijskom metodom i medicinskim veštačenjem!
     Nažalost,za tebe nema ni adekvatnih medikamenata,niti adekvatne terapije!
     “Mamlaze” ti si izuzetno psihički devijantna osoba sa užasnom F dijagnozom!
     Još jedanput ti naglašavam, “zovi me tata”,jer sam ti intimno opšrio sa ženskim pretkom,što direktno,što indirektno!
     I možeš komotno da mi duvaš “frulu”,ti jalovi submediokritetu!!!

     1. Kretenko sa mozgom amebe. Umislila ameba da je pametna pa prvo procita i prepise pa da sebi pravo da nekog pljuje. Jadna si ti ameba i zao mi te je.

 7. “Impotentni bilmezu”, očigledno da imaš velike probleme za ženama,to je verovatno,zato što imaš”Edipov kompleksa” ili možda gajiš velike seksualne pretenzije prema istom polu Ili su te roditelji zlostavljali ili su te svi zlostavljali,samo zato što si “drugačiji”,pa si “izrastao” u psihopatu! Usvakom slučaju si se pogubio,pa sve vreme “zaboravljaš” gramatiku ili si stvarno nepismen,mada si ti ipak BUDALA i to kompletna!!!
  Mada te opet teram da napokon završiš,bar osnovnu školu,jer je zakonom obavezna!
  Verovatno si jedan od SNS “lažnih diplomaca” raznih Sega-Mega “fakluteta”!?!
  Elem,da si završio osnovnu školu,znao bi da amebe i ljudi ne pripadaju istom tipu organizama,pa je svako upoređivanje veoma,veoma glupo,pa čak i kada se glumi upotreba metafore u pežorativnom smislu!
  Prema tvom napisanom komentaru,primećuje se da si sekretofil (voliš da oralno konzumiraš svoje i tuđe telesne izlučevine i tako doživljavaš animalni seksualni vrhunac)!?! Jer svuda vidiš pljuvanje,nekoga po nekome,alo “ludačke”,pokušavam da te edukujem i uputio te da potražim profesionalnu medicinsku pomoć!?!
  “Tebra”,kako god ti čudni zvučalo,ja ti pokažem,a ti se vređaš,kao da si “Farisej”!!!
  Zato,odmori malo,”budalo”!?!

 8. Pa meni je ovo super. Ti si tolika budala i bezmozgas, da se ja izvinjavam amebama sto sam ih uporedio sa tobom jer su one za tebe super pametne. Ti si toliko pametna da ti treba vremene,kao sto sam rekao, da prvo od nekud prepises sa necega pa kao “ja znam” ali si ti ipak ne ameba vec plankton koji nema mozga a sluzi necemu, u tvom slucaju sluzi da bude budala, nevaspitana moronka koja sve sto kaze u stvari kaze o sebi i svaka uvreda usmerena prema nekom je u stvari ono sto si ti. Cao ispod nivoa mi je da vise polemisem sa takvima. Kad se opametis javi se.

  1. Očigledno Bilmezu,da nisi završio ni osnovnu školu,jer ne znaš osnovne biologije! Šta nije jasno???!!!
   Pored toga,Budalo,ne razumeš,ni morfologiju,niti fiziologiju CNS! Šta nije jasno???!!!!
   Činjenica je,SNS botino, da si iskompleksirana budala,bez dana obrazovanja,vaspitanja i morala! Šta nije jasno???!!!
   I možeš samo da se sagneš,kako bi mi “flautao” falus,Džiberu!!! Šta nije jasno???!!!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker