DOK KRIMINALCI VLADAJU: Žena koja je nokautirala komunalnu milicajku ide na dugu robiju!

Sadija D. (37), koja je u nedelju na pijaci “Vidikovac” u Beogradu, nokautirala komunalnu milicajku Alisu M. i dalje se nalazi u pritvoru i tokom današnjeg dana trebalo bi da bude izvedena pred tužioca u Višem tužilaštvu u Beogradu.

Foto: Screenshot youtube

Ona se tereti za napad na službeno lice u obavljanju dužnosti i, prema članu 323 Krivičnog zakonika, preti joj kazna od dve do osam godina zatvora.

“Ko napadne ili preti da će napasti službeno lice u vršenju službene dužnosti, ako je pri izvršenju dela službenom licu nanesena laka telesna povreda ili je prećeno upotrebom oružja, učinilac će se kazniti zatvorom od dve do osam godina”, stoji u ovom članu.

Podsetimo, Sadija D. je u trenutku kada je komunalna milicajka pokušala da je zadrži, a u jednom trenutku i da joj otme torbu sa stvarima koje je na pijaci “Vidikovac” prodavala van tezgi, odnosno nelegalno, udarila u glavu i nokautirala Alisu M. koja je zbog toga završila u Urgentnom centru.

https://twitter.com/vladimir_pzbs/status/1216315792062582784

Nakon desetominutne potrage prodavačica Sadija D. je pronađena od strane policajaca i uhapšena.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker