BEZ I JEDNOG POTROŠENOG DINARA: Opština Petrovac na Mlavi pazarila vojni kompleks

Predsednik opštine Petrovac na Mlavi Duško Nedinić potpisao je danas ugovor o prenosu vojnog kompleksa “Jovan Šerbanović“ u Petrovcu na Mlavi.

Foto: Promo

Nakon dugotrajnog procesa, u koji je uloženo mnogo truda i energije, postignut je istorijski značajan sporazum koji otvara novo poglavlje u privrednom razvoju opštine Petrovac na Mlavi.

Danas je u prostorijama javnog beležnika u Petrovcu na Mlavi, potpisan Ugovor između Republike Srbije – Republičke direkcije za imovinu i Opštine Petrovac na Mlavi kojim se prenose prava svojine na nepokretnostima koje čine vojni kompleks “Jovan Šerbanović” u Petrovcu na Mlavi.

Ispred lokalne samouprave ugovor je potpisao Duško Nedinić, predsednik opštine Petrovac na Mlavi. Ovim ugovorom opštini Petrovac na Mlavi se bez nadoknade prenosi 8,10 hektara gradskog građevinskog zemljišta.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker