PITANJE ZA ŠEFA GOLUBAČKOG SNS KARTELA: Zašto nije upotrebljena protivgradna zaštita da se zaštiti Golubac?

Nevreme koje je u popodnevnim satima u četvrtak pogodilo Golubac bilo je praćeno i velikom količinom grada. Uskoro ćemo saznati kolika je materijalna šteta načinjena, ali je svakako simptomatično da nije reagovala protivgradna zaštita.

Predsednik opštine Golubac raspop Nebojša Mijović/Foto: Screenshot/Rtv Mlava

Ponavljaju se i gomilaju greške vladajuće garniture lokalne naprednjačke vlasti u Golupcu koja je konstantno, poslednjih 12 godina, ali i za vreme predizborne kampanje ubeđivala građane da sve rade u njihovom interesu, dok se na svakom koraku vidi da nije tako.

Ogorčeni građani Golupca zato pitaju šefa naprednjačkog kartela rcrnogorskog raspopa Nebojšu Mijovića, koliko novca je iz opštinskog budžeta obezbeđeno za protivgradnu zaštitu i zašto ona nije korišćena u četvrtak?

Ova neodgovornost u vođenju opštine ponovo će skupo koštati Golupčane.

Inače, meštani opštine Golubac štetu na nastalim stambenim objektima i poljoprivrednom zemljištu koja je nastala usled vremenskih nepogoda mogu da prijave lično u zgradi SO Golubac, kancelarija broj 20, na broj telefona 012/678-176 ili na mejl: vanrednesituacije@golubac.org.rs.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker