OGLASIO SE RIK: Preliminarni rezultati izbora tek sutra

Republička izborna komisija (RIK) saopštila je da će rezultati izbora biti saopšteni najverovatnije sutra.

Beograd, 3.04.2022. – Konferencija za novinare Republicke izborne komisije (RIK) o toku sprovodjenja parlamentarnih i predsednickih izbora odrzana je danas u zgradi Skupstine Srbije u Beogradu. (BETAPHOTO/MILOS MISKOV)

– Većina biračkih mesta je zatvorena. Biračima je omogućeno da glasaju i nakon 20 sati. Počeo od ovog izbornog ciklusa, RIK je omogućio na ekranima praćenje izbora što će biti dostupno građanima – ističu iz Republičke izborne komisije.

Konačna izlasnost će se znati sutra.

PROČITAJ I

2 Komentari

  1. Ako je stvarno bilo (mada ne sumnjam da nije) paralelnih glasačkih listića, treba vremena dok se oni zaokruže i zamene sa legalnim glasačkim listićima. Isto tako, moguće je da je SNS izgubio Beograd, pa dan pauze mnogo znači, dok Vučić nešto ne smisli. Sve u svemu, nešto žestoko smrdi.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker