MASAKR: Napadač izrešetao ceo klub u Valjevu, jedan mladić ubijen, trojica ranjena!

Jedan mladić je ubijen, a trojica su ranjena u pucnjavi koja se noćas, oko 2 časa iza ponoći, dogodila u noćnom klubu “Zipa” u centru Valjeva.

klub-zip-valjevo
Klub “Zipa” u Valjevu / Foto: Facebook

Kako pišu mediji, do pucnjave je došlo kada je za sada neidentifikovani muškarac, koga prethodno obezbeđenje ovog noćnog kluba u Knez Miloševoj ulici nije pustilo da uđe u objekat, nasumice pucao iz pištolja kroz stakleni izlog kafića u kojem je u tom trenutku bila svirka i veliki broj gostiju.

On je tom prilikom ispalio nekoliko metaka, a od posledica ranjavanja preminuo je D. D. (24) iz Valjeva.

On je u teškom stanju, sa ranama glave i grudnog koša, dovežen u urgentni centar, pokušana je reanimacija, ali je podlegao povredama.D. M. (26) je ranjen u karlicu i noge i nalazi se u šok sobi, a D. P. (40) je ranjen u nadkolenicu i zadržan je na bolničkom lečenju, van životne opasnosti.

U pucnjavi je povređen i S. P. (34) ali, kako kažu u bolnici, on je posle ukazane pomoći otpušten kući.

Policija intezivno traga za muškarcem koji je pucao kroz izlog „Zipe“.

TPKNEWS/Agencije

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker