NIKO NIJE NADLEŽAN: Gori kontejner već treći dan u Velikom Gradištu!

Jedno od ogledala komunalne higijene u svakom gradu su kontejneri, koji možda čak i pre čistih ulica, „emituju” sliku o tome kako se higijena u gradu ili naselju održava, ali i koliko meštani imaju kulture u odlaganju otpada u predviđenim terminima.

Pre tri dana zapaljen je kontejner u Velikom Gradištu. Dim se širi unaokolo, zagađuje vazduh, a prolaznici u žurbi uglavnom zaobilaze kontejner.

Vatrogasci kažu da nemogu da gase zapaljeni kontejner, Spider Serbija koja je odgovorna za održavanje kontejnera kaže gašenje kontejnera nije njihova nadležnost, dok komunalna inspekcija traži krivca, kontejner i dalje gori (barem da je leto dim bi oterao komarce). A meštani Velikog Gradišta koji su kontaktirali našu redakciju, traže od nadležnih da ugase zapaljeni kontejner, jer su samoinicijativno za vikend pokušali da ga ugase ali bez uspeha.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker