(NE)USPEŠNI POLICAJAC: Od najboljeg žabarskog harmonikaša do načelnika OKP požarevačke policije

Nenad Pajić, talentovani harmonikaš, sa završenim državnim fakultetom, tata nekadašnji predsednik opštine u Žabarima, politika, poznanstva, pa gde će žabarsko dete da radi nego u policiji.

Talentovani harmonikaš Nenad Pajić, načelnik OKP u Požarevcu/Foto: Facebook

Inače, kao operativac, pa zatim i kao šef privrednog kriminala, ništa kapitalno nije ostvario, nezapaženo – jedna ravna linija.

Kako kažu, neke njegove kolege “bolje da se okrenuo profesionalno muzici – ima talenta, više bi imao uspeha kao žabarski harmonikaš”, jer oni najbolje znaju koje su njegove sposobnosti bile do sada.

Dobar je i sa pozicijom i opozicijom, pogotovu sa opozicijom iz Žabara – gradi sebi teren da napreduje. Takođe, bilo je priče pre dve godine da postane načelnik PU Požarevac, ali nije prošao.

Nagradili su ga za sada samo da bude načelnik OKP, malo li je, a pošto se sada politika umešala u sve pore institucija, pa i u onaj profesionalni deo. Možda Pajića kad se promeni vlast postavi neki novi uvaženi bos za načelnika požarevačke policije.

(Insajder Mile Sova)

PROČITAJ I

7 Komentari

  1. Ovaj Pajić i ostali šefovi iz policije u regionu će ići u zatvor nakon smene naprednjačke vlasti jer su mirno posmatrali nezapamćenu pljačku po opštinama

  2. Samo mogu da ga mrze, pametniji je i obrazovaniji je od prethodnih, vrlo odmeren. U svakom slučaju nije korumpiran. To što svira harmoniku je samo talenat. U policiji ima dosta ljudi kojima je hobi muzika. Svi ostali u prethodnih 10 godina ne mogu vodu da mu donesu.

  3. Kakav ste vi cirkus…uspesno ste nasli verovatno jednog od 10-ak postenih ljudi u kompletnom pozarevackom mupu. Ugasite se.

  4. U moru ovih sa kupljenim diplomama po Bujanovcu i drugim privatnim fakultetima, sa drzavnim fakultetom lepo ga Mile izreklamira.

  5. Sećam se kao da je juče bilo, kada je prošle godine na Svetu Trojicu policijska uprava Požarevac organizovala prijem u prostorijama Gradskog zdanja povodom obeležavanja i proslave Dana Ministarstva unutrašnjih poslova, slave ministarstva i Dana policije. Tada su i nagradili najzaslužnije, gde se među nagrađenima našli i zaposleni iz policijskih uprava iz Braničevskog okruga: on, Nenad Pajić, ali i Ibro Bakić, Marko Stojanović, Goran Mijajlović, Dragan Ilić i Predrag Stepanović. Pametnom dosta!

  6. Mile Sova je ovde najgore prosao. Tekst koji je dobio morao je da prepravlja 2 sata jer originalni stvaralac ovog dela ne zna da treba razmak posle interpunkcijskog znaka, ne zna kada treba recenicu zavrsiti, a voleo bi da je upravo on postao nacelnik da se jos malo nakrade.

  7. Uvek je bolja ravna linija nego silne oscilacije. Čovek je postavljen jer nema mrlju u karijeri,domaćinski vaspitavan i jedino ako ne smeta što je iz Žabara.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker