ON MI NEĆE BITI ŠEF: Ako Nebojša Stefanović postane lider SNS-a napuštam stranku!

Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da državni sekretar Miodrag Poledica nije meta, već ona i da prepoznaje obrise ko stoji iza direktnog napada na nju i pokušaja njene kompromitacije i sklanjanja.

Zorana Mihajlović i Nebojša Stefanović/Foto: Beta/Miloš Miškov

Apsolutno je sigurna, kako je istakla, da to nije predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić.

Veruje da Vučić neće napustiti SNS, iako je najavio da će se povući sa čela stranke, ali da u partiji ne bi ostala ako bi lider bio Nebojša Stefanović, ministar unutrašnjih poslova.

– Ja sam meta. Tu sam, nikuda ne idem. Ako sam bilo šta u ovom ministarstvu uradila a da nije u skladu sa zakonom, pa dajte to, pokažite to. Izvolite, dođite, tu sam 24 sata, sedam dana u nedelji, nikuda ne bežim – kazala je ona u intervjuu Nedeljniku.

Stefanović nije želeo da komentariše stav svoje stranačke koleginice. Poslanik SNS Dragan Šormaz kaže da rad u Vladi brzo troši ljude, zbog svakodnevnih izazova, te je u sledećem mandatu potrebno imenovanje potpuno novih ministara:

– Ako se poštuje dosadašnji rad predsednika Vučića u stranci, onda bi svi trebalo da poštuju i njegovu preporuku ko bi trebalo da ga nasledi, ako do toga uopšte dođe!

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker