NAORUŽAVANJE: Ameri kupuju Atomsku banju kod Gornjeg Milanovca!

Stejt department je, kako naš list ekskluzivno saznaje, poslao srpskim vlastima pismo o namerama za kupovinu poznate srpske Atomske banje kod Gornjeg Milanovca, s napomenom da cena nije bitna.

Naš izvor iz Vlade Srbije otkriva detalje iz tog pisma, uz napomenu da je u pitanju „skoro gotova stvar”.

– Pre nekoliko dana, predsednik SAD je izjavio da želi da poveća američki atomski arsenal, a s obzirom na to da je Donaldu Trampu nemoguće reći ne, Ministarstvo odbrane je od Stejt departmenta dobilo nalog da kako zna i ume pronađe način da SAD to pitanje reši za što je moguće manje pare. Guglajući u potrazi za rešenjima nabasali su na Atomsku banju, čije ime im je, kako su naše obaveštajne službe otkrile, bilo sasvim dovoljno. Ta banja ne samo što ima adekvatno ime već je i jefitnija od basnoslovno skupog budženja atomskog naoružanja. Mislimo da su Trampu „prodali” njen geostrateški položaj, odnosno činjenicu da se nalazi blizu granica Rusije. Zato očekujemo da prodaja prođe glatko – otkriva naš izvor.

OVO SU IZMIŠLJENE VESTI KOJE SLUŽE SAMO ZA ZABAVU!

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker