POLICIJA TRAGA ZA SINOM: Određen pritvor majci i ćerki zbog ubistva muškarca u Vlaškom Dolu kod Žabara

Po zahtevu Tužilaštva Viši sud je odredio pritvor od 30 dana majci Lj. J. (56) i ćerki A. A. (31) zbog teškog ubistva muškarca (56) u Vlaškom Dolu kod Žabara, dok je sin koji je osumnjičen za teško ubistvo u pomaganju još uvek u bekstvu.

Foto-kolaž: Google Maps/Shutterstock

Lj. J. se sumnjiči da je, u noći između 4. i 5. septembra ove godine, u kući u okolini Žabara, hicem iz pištolja ubila pedesetšestogodišnjeg bivšeg supruga dok je spavao.

A. A. (31) iz okoline Žabara, sumnjiči se da je izvršila krivično delo teško ubistvo u pomaganju. Za 30-godišnjim muškarcem, sinom Lj. J, policija intenzivno traga.

Sumnja se da je Lj. J. sa ćerkom A. A. i tridesetogodišnjim sinom, telo prevezla i ostavila u šumi na području Kučeva. Policija je pronašla telo ubijenog čoveka i uhapsila majku i ćerku, osumnjičene za ubistvo, saopštila je požarevačka policija.

Meštani Vlaškog Dola ne pamte da se u njihovom selu dogodilo ovako nešto, kažu da je u pitanju malo mesto u kom se svi znaju.

– Bili su jako čudni, u poslednjih godinu dana samo su se noću šetali. Bili su jako čudna porodica. To mu je bivša žena – , kaže jedan od meštana Vlaškog Dola.

(Tpknews.com/I.M.S.)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. U Americi i EU, na svim vrstima, kao i na naslovnim stranicama,objave fotografiju kao i ime i prezime, osobe koju traži policija. U Srbiji objave samo inicijale. Što bi naš narod rekao:” Traže ga, a mole Boga da ga ne nađu”.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker