MAKLJAŽA U KAFIĆU “VEGAS” U GRADIŠTU: Trojica tukla muškarca i njegovog zeta u po bela dana!

Gradištanska policija uhapsila je Stefana V. (34), i braću Lazara R. (30) i Dušana R. (28) zbog sumnje da su u kafiću “Vegas” u Velikom Gradištu u po bela dana pretukli Nešu N. (36) i njegovog zeta Borka G. (39).

Ilustracija

Kako je saopštio MUP, oni se terete za nasilničko ponašanje i nanošenje teških telesnih povreda. Tuča se dogodila 16. aprila u sred bela dana.

– Kada su Neša N. (36) i njegov zet Borko G. (39) ušli u kafić “Vegas” u centru grada oko podneva, osumnjičeni Stefan V. (34), i braća Lazar R. (30) i Dušan R. (28) su se odmah potukli sa njim. U Opštoj bolnici u Požarevcu Borku G. (39) su konstatovane teške telesne povrede, dok je Neša N. (36) samo lakše povređen – kaže izvor.

Motiv tuče navodno je sukob koji se dogodio prethodnog dana u restoranu “Kasina kod Ajduka” u Velikom Gradištu.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Velikom Gradištu osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužilaštvu.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker