KRIZNI ŠTAB I EKIPA ĆUTE: Srbima brane da slave a peder drži koncert u Beogradu (VIDEO)

U vreme kada pakao korone hara Srbijom, a inspekcije drakonski kažnjavaju zbog nepoštovanja epidemioloških mera četvrtak je u Kombak dvorani održan, ali i zakazan još jedan koncert deklarisanog homoseksualca Boža Vreća.

Foto: Tanjug/Screenshot

Krizni štab ćuti, nisu izostali ni hvalospevi beogradske štampe, dok su društvene mreže preplavljene komentarima očajnih građana.

Krizni štab se nije oglasio povodom neviđenog skandala, a još jedan koncert zakazan je za 23. novembar.

U ovom trenutku važi zabrana okupljanja do petoro ljudi, a doneta je i odluka o ograničavanju rada do 18 časova- ali eto o koncertu jednostavno – ni reči!

Krizni štab Vlade Srbije za suzbijanje epidemije korona virusa odlučio je 6. novembra da zabrani okupljanje više od pet ljudi u zatvorenim i otvorenim prostorijama – ove mere su stupile na snagu od osmog novembra.

Kako je na konferenciji za novinare rekla članica Štaba Darija Kisić Tepavčević, nove mere su donete nakon hitne sednice zbog eksponencijalnog rasta broja zaraženih u Srbiji poslednjih dana.

“Umesto dosadašnjih 30, biće zabranjeno okupljanje više od pet osoba, a ta mera se, kako je precizirala, odnosi na organizovana okupljanja kao što su proslave, obeležavanja, kongresi i drugi događaji. Kako je objasnila, što se tiče institucija kulture, pozorišta i bioskopa, na snazi će ostati postojeće mere – distanca, obavezno nošenje maski i posebna procedura ulaska i izlaska“- izveštaj je sa sastanka.

Međutim, dokaze da se ovde ne radi o pozorišnoj predstavi nadležni imaju na jutjubu.

PREVARIO GA VERENIK

A zbog koga se u Srbiji krše epidemiološke mere najbolje ilustruje slučaj iz 2017. godine.

„Pevač sevdalinki Božo Vrećo, koji se nedavno verio s partnerom iz Beograda, u emotivnoj objavi na društvenim mrežama otkrio da je „ljubavi došao kraj“- natpisi su iz srpskih medija.

„Moj prijatelj je imao drugara koji ima detektivsku firmu i pratio je dotičnog izvesno vreme. Saznali smo da je imao dupli život i da me je varao i lagao. Izgubio sam veru u ljubav, a pre dve noći sam isplakao sve što sam trebao. A što je najgore, kod takvih osoba je teško prozreti preljubu ili sam ja bio previše slep od ljubavi dok nisam progledao. Sreća u nesreći je da se ovo otkrilo na početku. Neko živi sa ovim celi život i ne zna sa kim živi ili se pravi da ne zna, ali ja ne mogu tako, a nemojte ni vi“, napisao je Vrećo na Facebooku i dodao da jedinu utehu nalazi u podršci majke i sestre.

„SRBIMA BRANE DA SLAVE A HOMOSEKSUALAC DRŽI KONCERT U BEOGRADU“

Na društvenim mrežama očajni građani povodom događaja koji je dodatno poljujao kredibilitet Kriznog Štaba Vlade Srbije javno iskazuju svoje nezadovoljstvo.

– „Srbijo baš ti lepo stoji roze haljinica“

– „Ko je Božo Vrećo da mu se dozvoli sinoćno održavanje koncerta a u isto vreme građanima Srbije je zabranjeno da u svojoj rođenoj kući slave krsnu slavu sa više od petoro ljudi? Sinočni koncert rasprodat i prodaju se karte za drugi“… samo su neki od nekoliko desetina hiljada komentara na društvenim mrežama.

Jedan komentar

  1. A nove mere od utorka jer u ponedeljak ovo čudo mora da održi koncert. Ostavka celog tzv kriznog štaba, je nešto najmanje što očekujem. A posle i krivična odgovornost zbog prethodna dva koncerta.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker