SRPSKI DRŽAVLJANIN UHAPŠEN U ŠVAJCARSKOJ: Tinejdžer (18) posle rasprave izbo dvojicu maloletnika nožem

Srpski državljanin (18) uhapšen je u švajcarskom gradu Arau, nakon što je posle kraće rasprave izbo Švajcarca (16) i Sirijca (17).

Kako prenose švajcarski mediji, kantonalnoj policiji je prijavljeno da je u zabavnom parku došlo do rasprave među tinejdžerima.

– Kantonalna policija Lucerna izašla je na mesto događaja i u neposrednoj blizini klinike naišla je na grupu mladih, mađu kojima su bila i dvojica maloletnika sa povredama od noža – prenosi švajcarski TIO.

Nešto kasnije, u večernjim satima, uhapšen je mladić, srpski državljanin a okolnosti pod kojima je došlo do ubadanja još su nejasne, jer su svi saslušani davali kontradiktorne izjave, rečeno je iz kantonalne policije.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker