Zbog hitnih radova u četvrtak par ulica u Požarevcu bez struje

U četvrtak 07. februara 2019. godine, zbog hitnih radova na otklanjanju kvara u Požarevcu doći će do prekida u snabdevanju električnom energijom:

Od 08:00 do 08:30 časova, bez električne energije ostaće ulice Jovana Šerbanovića od broja 15 do 23, Njegoševa, Voje Dulića, Stari korzo od broja 9 do 25, Bulevar, Knićaninova, Jugovićeva od broja 6 do 21.

Od 10:00 do 13:00 časova, bez električne energije ostaće ulice Ilija Birčanina, Miloša Pocerca (od ulice Vojske Jugoslavije do kraja), Senjanin Ive, Vojske Jugoslavije od broja 74 do 130 i od broja 89 do 143.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker