AKCIJA ZA LEČENJE: Pomoć za malu Jovanu

U Petrovcu na Mlavi pokrenuta je humanitarna akcija za pomoć u lečenju desetogodišnje Jovane Jevremović iz Velikog Laola, koja boluje od teškog oblika Hočkinovog limfoma na plućima.

Jovana Jevremović

Pošto izlečenje u Srbiji nije moguće, za život devojčice sada se bore lekari klinike “Ahtera” u Atini. Za ovo lečenje treba platiti 40.000 evra. Svaki novi dan čekanja uvećava ukupnu sumu, pa je novac neophodno šo pre skupiti.Zbog hitnosti lečenja, Jovana se sa majkom već nalazi u Atini, uz pomoć novca koji su do sada prikupili prijatelji i građani.

Do pre dva meseca, devojčica je lečena na beogradskom Institutu za majku i dete, gde su roditeljima saopštili da za nju više nema nade. Nadu su ponudili lekari u Atini, u kojoj se lečenje sprovodi primenom nove biološke terapije A D-CETRIS, čija jedna doza košta 3.250 evra. Neophodno je da Jovana primi osam do 12 doza, u razmaku od tri nedelje. Za sve koji žele da pomognu, brojevi računa su:

Dinarski za uplate iz Srbije: 360-0381631058158-72 kod MTS banke.

Devizni za uplate iz inostranstva: IBAN RS 35360038163105815872 kod MTS banke.

Uplate se mogu vršiti i preko post-neta, na  broj telefona 063/10 58 158, na ime Milica Jevremović.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker