ZAPLENJEN KOKAIN I MARIHUANA: Uhapšen diler droge u Petrovcu na Mlavi

Policija u Petrovcu na Mlavi, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u tom mestu, podneće krivičnu prijavu protiv mladića (25) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga, saopšteno je večeras iz MUP-a.

Policija je prilikom pretresa kuće osumnjičenog pronašla manju količinu kokaina, dva paketića sa manjom količinom marihuane i elektronsku vagicu za precizno merenje.

Policijski službenici su noćas, prilikom redovne kontrole saobraćaja u centru Petrovca, zaustavili osumnjičenog koji je upravljao automobilom “audi” pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci, sa probnom vozačkom dozvolom, zbog čega je protiv njega podneta prekršajna prijava i određeno mu je zadržavanje do 12 sati, dodaje se u saopštenju.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker