HAPŠENJE U POŽAREVCU: Prešao u suprotnu traku, usmrtio ženu na biciklu i pobegao

Požarevačka policija uhapsili je B. S. (70) iz ovog grada zbog sumnje da je izvršio krivična dela teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nesreći.

Foto: Ilustracija

Osumnjičeni je u petak ujutru oko 5:45 u Moravskoj ulici u Požarevcu automobilom marke “zastava” prilikom obilaženja traktora prešao u suprotnu kolovoznu traku i udario bicikl kojim je upravljala žena (56), koja je od zadobijenih povreda preminula na licu mesta.

Kako se sumnja, B. S. se nakon saobraćajne nezgode udaljio sa lica mesta, ali ga je u toku dana policija pronašla i uhapsila.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker