DA LI GA JE NEKO VIDEO: Već 20 dana ni traga ni glasa od nestalog Gorana

Od Gorana Tomića (45) iz Smedereva već 20 dana nema ni traga ni glasa, a porodica i prijatelji još jednom mole da im se javi svako ko ima bilo kakvu informaciju o njemu.

Foto: Facebook

– Potraga je pojačana, uključeni su svi, od svakodnevne potrage prijatelja, preko lovačkog društva, policije, Žandarmerije… Ništa. Ni traga. Ne znamo više gde da idemo da tražimo – kaže prijatelj nestalog Gorana za Smederevske novine i dodaje da će porodica i prijatelji uskoro početi da obilazimo manastire u okolini.

Nestanak Gorana Tomića prijavljen je u subotu 16. januara kad je oko 10 časova poslednji put viđen ispred porodične kuće na Orešcu. Izašao je u dvorište i od tada mu se gubi svaki trag. Na sebi je imao braon deblju duksericu sa kapuljačom, a dole tamno plavu šuškavu trenerku.

Do sada se prema rečima najbližih nisu dešavale ovakve situacije. Goran je miran, tih, povučen, nekonfliktna osoba i njegovim najbližima ništa nije ukazivalo na eventualni problem.

Ukoliko imate bilo kakve informacije o njemu najbliži mole da im javite na broj telefona 063/337-449.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker