TRAGIČNO PREKINUTA MLADOST: Ovo je tinejdžer nastradao u sudaru kod Velikog Gradišta!

Maloletni Filip M. (17) iz Braničeva poginuo je sinoć na mestu oko 23 časa u teškoj saobraćajnoj nesreći u selu Srednjevo kod Velikog Gradiša, na mestu zvanom “Lazinac”, dok je petoro putnika teško povređeno.

Screenshot/Instagram

Kako je saopštilo Osnovno javno tužilaštvo u Velikom Gradištu, sinoć oko 23:00 časa, na putu Veliko Gradište – Srednjevo, na mestu zvanom “Lazinac” dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala tri vozila.

– Vozilo “opel vektra”, kojim je upravljao S. M. i koje se kretalo iz smera Srednjeva ka Velikom Gradištu, je u toku vožnje prešlo na suprotnu stranu kolovoza i udarilo u vozilo “škoda oktavia” koje je naišlo iz suprotnog smera, a posle kontakta ova dva vozila, došlo je i do kontakta sa trećim vozilom koje se kretalo iza “škode”. U ovoj saobraćajnoj nezgodi, putnik iz vozila “opel vektra” F. M. iz Braničeva je usled zadobijenih povreda preminuo na licu mesta – navodi se u saopštenju.

Ostala lica koja su učestvovala u saobraćajnoj nezgodi su sa povredama prevezena u Opštu bolnicu u Požarevcu.

Uzrok ove saobraćajne nezgode biće utvrđen posle preduzetih istražnih radnji.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker