KO ĆE DA IH KAZNI? Gradištanski naprednjaci koriste zgradu opštine u stranačke svrhe

Sastanak vladajuće koalicije SNS-a u zgradi opštine Veliko Gradište je korišćenje državnih resursa u stranačke svrhe.

Kako su građani javili redakciji TPKNEWS-a, u zgradi opštine Veliko Gradište, pre dva sata, počeo je sastanak predstavnika Srpske napredne stranke, dok na ulaznim vratima stoje dva portira i nikome ne daju da uđe u zgradu opštine. Glavna tema sastanka je razmatranje taktike i izbor odbornika za predstojeće izbore.

– Šta je sastanak naprednjaka u zgradi opštine Veliko Gradište nego korišćenje državnih resursa u stranačke svrhe? Naravno, to njih niko neće ni smeti to da pitaju. Ali to su Dragan Milić i Vladimir Štrbac. Oni bi i kolegijume svojih privatnih firmi držali u državnim prostorijama. Ali tako oni shvataju politiku da sve pripada njima – , ispričali su za “TPKNEWS” revoltirani građani.

Shodno ovim izjavama građana Velikog Gradišta, gradištanski naprednjaci večeras koriste državne resurse za svoje političke aktivnosti.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker