ZBOG SUKOBA OKO DEVOJKE: Nasilnik-povratnik iz Velikog Gradišta, osuđen na pet meseci zatvora

Osnovni sud pravosnažno je osudio Ratomira Veselinovića (22) iz Velikog Gradišta na pet meseci zatvora, zbog krivičnog dela nasilničko ponašanje.

Ova presuda doneta je na osnovu sporazuma o priznanju krivice, koju je optuženi sklopio sa Osnovnim javnim tužilaštvom. Njemu je izrečena i mera zabrane prilaska oštećenom Nenadu Novakoviću (28) iz Velikog Gradišta, a dužan je i da Osnovnom javnom tužilaštvo plati troškove u iznosu od 13.125 dinara.

Napad na oštećenog desio se 30. oktobra ove godine, u klubu „M75“ u Velikom Gradištu, oko ponoći, u 00:55 časova. Prvo je između optuženog i oštečenog krenula svađa, zbog ranijih sukoba oko devojke. Ratomir je u desnoj ruci držao bokser, a onda je iz pojasa izvadio nož i njime gađao Nenada. Ovaj je u trenutku legao na pod, pa je nož udario u zid. Napadač se tada udaljio iz kluba, ali je ubrzo lociran i uhapšen.

Inače, on je povratnik, jer je već bio u zatvoru tri godine, zbog krađa i dela vezanih za nasilje.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker