Gradištanska opština bira najboljeg studenta

Lokalna samouprava u Velikom Gradištu uputila je poziv svim studentima sa područja te opštine da dostave svoje prijave za izbor najboljeg studenta.

Zajedno sa nosiocima diplome „Vuk Karadžić“ i učenicima koji su postigli uspeh na republičkim takmičenjima, opština po završetku svake školske godine nagrađuje i dva uspešna redovna studenta.

Predviđenim kriterijumima, prednost imaju studenti na višim godinama studija, oni koji tokom školovanja nisu “gubili godinu”, kao i studenti koji su u prethodnoj godini studija imali višu prosečnu ocenu i druge nagrade, uspehe i priznanja.

Svoje prijave sa dokumentacijom kojom se potvrđuju navedeni kriterijumi, studenti treba da dostave Odeljenju za društvene delatnosti i zajedničke poslove Opštinske uprave opštine Veliko Gradište najkasnije do 8. juna.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker