GOLUBAC: 10. i 11. februara treća džipijada u gradu na Dunavu

Atraktivnu manifestaciju Džipijada po treći put će organizovati Džip klub Golubac 4 x 4.

Moto-manifestacija je “Uvek smo bolji domaćini, nego što smo gosti”, a novina ovogodišnje Džipijade biće noćna vožnja, 10. februara od 16 do 21 čas.

Na ovogodišnjoj Džipijadi očekuje se dolazak preko 150 terenskih džip vozila, a sigurni smo da učesnike očekuje sjajna i uzbudljiva atmosfera.

10. februara 2017. godine, održaće se noćna vožnja, sa početkom u 17:00 časova. Skup do 16:30 časova na Autobuskoj stanici. Staza dužine 20 km, i povratak se očekuje oko 21:00 časova. Nakon završene vožnje, večera i veselo druženje.

11.februara 2017. godine, skup, prijavljivanje do 08:30 časova, i odmah nakon toga kretanje na stazu u 08:45 časova. Nakon prvog dela staze, organizovano će biti soft trke u klasi džipova i to u III klase, a soft trka u klasi kvadova.
Nakon završetka trka, kreće se ponovo na turist stazu, dolazak do staze gde će se održati Hard u klasi džipova. Gosti i učesnici koji nisu zainteresovani za takmičenje ili možda praćenje takmičenja, moćiće da nastave svoju vožnju po turist stazi, koja ukupno iznosi 60 km.

Nakon završetka takmičenja u Hard stazi, vraćamo se u Golubac, Hotel Golubački grad, dodela nagrada, večera i veselo druženje.

Džip klub Golubac 4 x 4, moli sve zainteresovane da se jave oko detaljnijih podataka, rezervacija za smeštaj i prijavljivanja, kako bi se kao domaćini dobro organizovali, a vi kao gosti, ugodno i prijatno osećali.

Kotizacija je 2500 dinara po učesniku a prenoćište 1075 dinara.

Za više informacija kontaktirajte organizatora: 064/458-0444, 063/349-105

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker