UHAPŠENI KOMUNALNI MILICAJCI: Jedan od njih primio mito od 12.000 dinara!

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, uhapsili su komunalne milicionare N. S. (34) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo primanje mita i I. A. (56) zbog sumnje da je izvršio krivično delo zloupotreba službenog položaja, kao i vlasnika jedne samostalne zanatske radnje B. R. (40) zbog sumnje da je izvršio krivično delo davanje mita.

– Osumnjičeni N. S. i I. A. su prilikom kontrole navedene samostalne zanatske radnje uočili prekršaj koji nisu evidentirali i na taj način omogućili vlasniku N. S. da stekne imovinsku korist za iznos učinjenog prekršaja – piše u saopštenju MUP.

Kako se sumnja N. S. je zahtevao i primio novac u iznosu od 12.000 dinara od B. R., kako ne bi prijavio uočeni prekršaj.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker