EPILOG INCIDENTA U ŠKOLI U SMEDEREVU: Profesor koji je učeniku na času oteo telefon suspendovan, postupak i protiv đaka

Radoslav Pantić, profesor matematike u Tehničko-tehnološkoj i poljoprivrednoj školi “Despot Đurađ” u Smederevu suspendovan je sa nastave, dok se disciplinski postupak vodi protiv dvoje učenika drugog razreda zbog incidenta koji se dogodio na času.

Foto: Screenshot

Ceo slučaj se, piše Blic, i dalje ispituje, odnosno na terenu su sada i predstavnici Školske uprave Požarevac. Profesor je dao izjavu prošle nedelje, a u petak su u školi saslušani i učenici, akteri ovog događaja, u prisustvu roditelja.

Disciplinski postupak vodi se i protiv dva učenika – jednog koji se sukobio sa profesorom i drugog koji je sve to snimao mobilnim telefonom iz klupe.

Incident se dogodilo u sredu, 1. marta, na času matematike u ovoj smederevskoj srednjoj školi. Na snimku koji je objavljen vidi se da profesor drži čas, a onda nešto govori učeniku do koga kasnije dolazi i uzima mu mobilni telefon iz ruke. Učenik žustro ustaje za profesorom, vuče ga i cima za ruku, ne bi li vratio svoj telefon nazad.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker