KRIVIČNA PRIJAVA: Kostolčanin (70) bez ovlašćenja prodavao ugalj preko Udruženja penzionera

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu podneli su krivičnu prijavu protiv sedamdesetogodišnjeg meštanina Kostolca, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena trgovina.

On se tereti da je kao odgovorno lice Udruženja penzionera Kostolac, tokom 2014. i 2015. godine, u ime udruženja bez ovlašćenja za bavljenjem trgovinom, suprotno osnivačkim aktima i Statutu udruženja prodavao ugalj, za koji je prethodno zaračunavao posredničku maržu od 280 dinara po toni.

Sumnja se da je na ovaj način udruženju stekao protivpravnu imovinsku korist od 4.938.080 dinara.

TPKNEWS/PU Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker