DRAMA U BEČKOM SUPERMARKETU: Srpkinja sa majkom brutalno prebile devojku svog bivšeg muža

Ženu (34) pretukli su i opljačkali bivša supruga njenog sadašnjeg partnera (37) i njena majka u supermarketu u Beču.

Foto: Profimedia

Zaposleni su uspeli da razdvoje žene i zadrže ih do dolaska policije.

Prema rečima portparola policije Kristofera Verhnjaka, spor se u početku razvijao na ulici sve dok žena (37) i njena majka nisu napale treću ženu (37). Ona se branila i uzvratila, a situacija je postala još brutalnija kada se sukob preselio u supermarket.

Tamo je napadnuta žena srušena na zemlju. Kako je rekao portparol policije, osim prebijanja dogodila se i pljačka. Majka je nagovorala ćerku da žrtvi otme dragocenosti ako joj se ukaže prilika. Nije joj trebalo dva puta reći te je ona i ukrala neke stvari od žene koju je napala, prenose austrijski mediji.

Zaposleni u supermarketu su intervenisali, razdvojili žene i zadržali ih do dolaska policije. Žene koje su napale treću su državljanke Srbije. One su uhapšene i zabranjen im je prilazak žrtvi.

(Tpknews.com/Agencije)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker