ZBOG RADOVA: Od ponedeljka do petka bez struje više naselja u Braničevskom okrugu

Zbog planiranih radova na mreži od ponedeljka do petka bez struje će ostati više naselja u Braničevskom okrugu.

U ponedeljak, 19. jula, od 7:30 do 13:30 časova bez struje ostaće selo Kusiće, kao i Ljubinje i Malo Gradište od 10:30 do 12:30 časova.

U utorak, 20. jula, od 8 do 13 časova bez električne energije biće potrošači u selu Lučica (deo od ,,pilota“ prema centru sela).

U sredu, 21. jula, od 7 do 11 časova bez struje ostaće deo sela Kurjače prema manastiru Nimnik, kao i od 8 do 13 časova bez električne energije biće potrošači u delu ulice Požarevački partizanski odred kod servisa Čakara u Požarevcu i naselje Barič od 7 do 11 sati. Sela Kličevac i Rečica biće bez električne enegije od 8 do 12 časova, kao i Kusiće od 7:30 do 13:30 časova.

U četvrtak, 22. jula, od 7 do 11 časova bez struje će ostati potrošači u ulici Nikole Tesle u Velikom Gradištu. Istog dana ostaće bez struje poslednji deo ulice Cara Dušana u Bresju od 8 do 13 sati, a žitelji Golupca, prema Projištu bez struje će ostati od 9 do 12 časova.

U petak, 23. jula, od 7 do 11 časova najavljena su povremena isključenja zbog podizanja stubova u Majilovcu. U petak će takođe bez struje ostati i deo Golupca prema Projištu od 8 do 13 časova, a deo Kostolca kod plaže, Petka, Klenovnik i Šugavica od 8 do 12 časova.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker