POČINJE RASPODELA: Dezinfekciona sredstva i oprema od EU za ugostitelje iz Golupca

Turistička organizacija opštine Golubac će u okviru projekta “EU za tebe – za kulturno nasleđe i turizam”, podeliti materijal i opremu davaocima privatnog smeštaja i restoranima na teritoriji opštine Golubac.

Centar Golupca

Raspodela će se obavljati od utorka, 13. aprila do petka 16. aprila u periodu od 10 do 14 časova, u prostoriji hola bioskopa u Golupcu.

Dezinfekciona sredstva i oprema se dele kako bi se smanjili rizici od širenja koronavirusa u turističkom sektoru.

Projekat “EU za tebe – za kulturno nasleđe I turizam” finansira Evropska unija i nemačko Savezno ministarstvo za ekonomsku saradnju i razvoj (BMZ), a sprovodi ga Nemačka organizacija za međunarodnu saradnju GIZ dok je glavni partner Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacije.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker