UZ POŠTOVANJE SVIH EPIDEMIOLOŠKIH MERA: Deda Mraz podelio poklone mališanima iz Velikog Gradišta

Uz poštovanje svih epidemioloških mera, kao što je i obećao, Deda Mraz je i ove godine podelio poklone mališanima iz Velikog Gradišta.

Foto: TOVG

U Velikom Gradištu novogodišnja čarolija je uveliko počela, a Deda Mraz, s obzirom da je star i spada u potencijalnu grupu koja je posebno izložena opasnosti od koronavirusa, morao je da primi vakcinu protiv virusa.

Možemo da vam kažemo da se nakon primljene vakcine oseća odlično, bez problema je ulazio i izlazio iz vadušnog prostora kad god je želeo i, kao i prethodnih godina, i ove godine je pažljivo saslušao želje svih mališana i isporučio je sve poklone na vreme.

Ove zime Deda Mrazova stanica za mališane iz Velikog Gradišta bila je glavna ulica i trg Mladena Miloradovića. Ali, iako je imao pune ruke posla, za razliku od prethodnih godina, ove godine je pre isporuke poklona,, uz strogo poštovanje mera držanja fizičkog odstojanja, došao da proveri da li su mališani bili dobri, ali i da ih pita kakve su im želje.

U ovoj akciji Deda Mrazu pomogla je Turistička organizacija opštine Veliko Gradište.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker