KRVAVA DRAMA U ZAJEČARU: Muškarac ubio komšinicu i jednog policajca, potom izvršio samoubistvo (VIDEO)

Posle višečasovne akcije policije, okončana je drama u Ulici 7. septembar u Zaječaru, gde su se u ponedeljak veče oko 22 sata čuli pucnji u jednoj stambenoj zgradi. Ubijene su tri osobe – jedna žena, policajac i muškarac koji je otvorio vatru.

Foto: Aleksandar Canić/Timočka

Policijski službenik Policijske uprave u Zaječaru I. Đ. (28) ubijen je sinoć na službenoj dužnosti kada je na njega iz vatrenog oružja pucao D. Z.

– Na uniformisane policijske službenike koji su postupali po prijavi građana da su se u zgradi u Ulici 7. septembra čuli pucnji, D. Z. je ispalio dva projektila pogodivši policajca koji je od zadobijenih povreda preminuo u ZC Zaječar. Neposredno pre dolaska patrole, D. Z. je pucnjima iz vatrenog oružja usmrtio komšinicu V. Đ. (62) – saopštio je MUP.

Napadač se nakon što je pucao, zabarikadirao na tavanskim prostorijama, da bi nakon izvesnog vremena u njima počinio samoubistvo. Na mestu događaja, pored pripadnika Policijske uprave u Zaječaru bili su angažovani i pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice.

Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin i v.d. direktora policije Dragan Vasiljević nalazili su se sve vreme na mestu događaja.

Uviđaj je izvršen po nalogu i u prisustvu zamenika Višeg javnog tužioca.

(Tpknews.com/N.P.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker