GENIJALNA AKCIJA! Građani Petrovca na Mlavi sade cveće u rupe na ulicama da bi nadležnima poslali važnu poruku!

Akciju je putem Fejsbuka pokrenuo administrator grupe “SVE INFORMACIJE UŽIVO – BRANIČEVSKI OKRUG” Nikola Dinke Dinić s ciljem da građani ukažu na brojne “kratere” na ulicama i pokrenu nadležne “da rade svoj posao”.

– Dobio sam kao predlog, jednu sjajnu ideju, da zasadimo cveće na rupama koje se nalaze na deonicama u našoj opštini. Ako je već ruglo Petrovca, hajde mi da ulepšamo grad? Jeste li za to? -, napisao je Nikola u pozivu.

Veliki broj Petrovčana putem komentara odazavo se pozivu za ovu akciju označavanjem mesta na ulicama na kojima se nalaze udarne rupe. Pojedini od njih su pored mesta navodili da se ne radi o rupama već o “kraterima”.

Ulaz u selo Rašanac iz Orljeva

Opštinari Petrovca na Mlavi, čekali su proleće da krenu sa krpljenjem udarnih rupa. Međutim, stiglo je i leto a udarnih rupa i kratera na kolovozima u ovoj opštini i dalje ima na sve strane.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker