POČEO TURNIR SVI PROTIV SVIH: Strelci raspoloženi, na tri utakmice postignuto 37 gola! (FOTO)

Vreme je sinoć išlo na ruku učesnicima i organizatorima Turnira u malom fudbalu “Svi protiv svih” u Topolovniku.

Kako nam je rekao organizator turnira Dragan Tanasković prvi dan je protekao u skladu sa očekivanjima, a interesovanje za turnir je na zavidnom nivou. Prijavilo se 13 ekipa i to šest rekreativaca i sedam veterana.

“Ekipe su podeljene u dve grupe A i B. U grupi A su rekreativci: Moćni rendžeri, 18+, Vlaška magija, Cinci trans, Miljković i Bumerang, dok u grupi B su veterani: Povratak otpisanih, Nove nade, Miljković i pajtosi, SU Građanski, Timić i drugari, Case-Case i Majstori u akciji. Kao i prethodne godine očekujem zavidnu posetu i veliko interesovanje na turniru”, kazao je Dragan Tanasković.

REZULTATI

Cinci trans – Miljković 6:3
Su Građaski – Timić i drugari 10:5
Moćni rendžeri – 18+ 3:7

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker