DECA ZA DECU-DECA ZA TEODORU: 11. Smotra scenskog stvaralaštva Braničevskog okruga u Kulturnom centru u Velikom Gradištu

Hrabroj devojčici iz Kragujevca, Teodori Vranješević, čija bitka sa opakom vrstom rapidne leukemije, traje već godinu dana, potrebna je pomoć.

Povodom akcije pomoći Teodori Vranješević, u subotu, 13. maja, u Kulturnom centru “Vlastimir Pavlović Carevac“, u Velikom Gradištu, održaće se 11. Smotra scenskog stvaralaštva koja će imati humanitarni karakter.

U takmičarskom delu programa predstaviće se dečja ostvarenja iz Braničevskog okruga.

Tom prilikom mališani – glumci će se izvođenjem predstava, a posetioci kupovinom ulaznica, uključiti u prikupljanje sredstava za lečenje male Teodore Vranješević iz Kragujevca pa će prihod od prodaje ulaznica biti uplaćen za njeno lečenje.

Otvaranje Smotre je u 15,30 časova.

TPKNEWS/KCVG

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker