Zlatni uspeh gradištanskih balerina u Beču (FOTO)

Četiri devojcice iz odeljenja Baletskog studija “Amadeus“ u Velikom Gradištu, u kategoriji “Mini group contemporary ballet“, osvojile su prvo mesto i zlatne medalje na velikom međunarodnom takmicenju VIENNA DANCE OPEN 2017, održanom od 24 do 26. februara u ovoj evropskoj prestonici.

Gradištanke Anja Jovanović, Una Brajković, Lenka Drndarević i Ana Jovanović, a od mlađeg uzrasta i Dorotea Salma sa grupom iz Požarevca, odmerile su, u jakoj konkureciji, svoje znanje i veštine u plesu sa balerinama iz Slovačke, Rumunije i Srbije (Beograd).

Izuzetan uspeh ove zlatne devojčice koje su, na zaista ogromnom evropskom takmičenju, na kome je učestvovalo oko 2.000 dece iz čitave Evrope, osvojile prvo mesto duguju i Ani Lukić, asistentu nastave baleta u odeljenju u Velikom Gradištu i Maji Skenderović-Bonić, vlasnici Baletskog studija “Amadeus“ iz Požarevca.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker