ZAPOČETO-ZAVRŠENO: Asfaltirana ulica u Dragovcu (FOTO)

Gradonačelnik Grada Požarevca Bane Spasović sa svojim saradnicima obišao je završetak radova na asfaltiranju u Dragovcu.

U ovom mestu urađena je ulica Cara Dušana ukupne vrednosti 2,5 miliona dinara, dužina ulice je 300 metara, širine 4 metra, rade se i bankine po pola metra sa svake strane tako da daje dužinu ulice 5 metara.

Gradonačelnik Bane Spasović je izjavio da se uveliko radi u gradu ali i po selima što je dokaz da ova vlast vodi računa o svim žiteljima bez obzira gde oni žive i da žele da stvore jednake uslove za život svim građanima sa teritorije Grada Požarevca. U Dragovcu ove godine se rade i atarski putevi dužine 425 metara vrednosti 643 875 dinara, prošle godine je urađeno oko 900 metara atarskih puteva.

Jelena Milovanović odbornica iz Dragovca zahvalila se lokalnoj samoupravi na izdvojenim sredstvima za ove investicije. Ona je još istakla da je skinuta rizla sa ovog puta ,koji se danas asfaltira, i iskorišćena za popravljanje puta kod groblja.

TPKNEWS/M.L.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker