VELIKO GRADIŠTE: Izbori za Savete mesnih zajednica Biskuplje, Đurakovo-Popovac, Kumane, Ostrovo i Ram

Izbori za članove Saveta mesnih zajednica Biskuplje, Đurakovo-Popovac, Kumane, Ostrovo i Ram, biće održani 22. januara 2017. godine.

Kandidaturu za članove Saveta može podneti svaki građanin koji je državljanin Republike Srbije, koji ima biračko pravo i koji ima prebivalište na teritoriji mesne zajednice koga potpisanim i overenim izjavama podrži broj birača propisan statutom mesne zajednice, koji imaju prebivalište na teritoriji Mesne zajednice.

Rok za podnošenje kandidature je do 04.01.2017. godine.

Obrasce koji se podnose uz kandidaturu, zainteresovani kandidati mogu preuzeti u kancelariji br. 43 u zgradi Opštine Veliko Gradište, adresa Žitni trg br. 1 Veliko Gradište ili na sajtu opštine Veliko Gradište http://velikogradiste.rs/ .

Kandidatura se podnosi Komisiji za koordinirano sprovođenje izbora za savete mesnih zajednica na teritoriji opštine Veliko Gradište preko pisarnice opštine Veliko Gradište.

Informacije na telefon: 063/311-239 Dobrica Milovanović i 069/80-17-698 Milan Mitić.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker