UOČI LOKALNIH IZBORA: U Požarevcu osnovana nova opoziciona koalicija

Osnovana je nova koalicija „Požarevac u srcu“ i potpisan memorandum o saradnji između Građanskog pokreta Srbije, Socijaldemokratske stranke Srbije centar iz Požarevca.

Foto: Građanski pokret Srbije

Cilj nove koalicije je zajednički nastup na na predstojećim lokalnim izborima za Skupštinu Grada Požarevca i Skupštinu Gradske opštine Kostolac. Potpisnici su istakli da su otvoreni za saradnju i sa drugim opozicionim organizacijama, te da ni u kom slučaju neće sarađivati sa Srpskom naprednom strankom i Socijalističkom partijom Srbije.

Memorandum su potpisali u ime Građanskog pokreta Srbije predsednik pokreta Bojan Todorovski, Socijaldemokratske stranke predsednik gradskog odbora Ljubiša Stokić, i u ime Srbije centar član glavnog odbora Arsenije Savić.

(Tpknews.com/GPS)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker