DOLIJALA GRADIŠTANSKA PLJAČKAŠICA: Ukrala bankomat deki u Trstu, pa ga opelješila

Vesna Stanisavljević (55), iz Velikog Gradišta, koja živi u Trstu u Italiji, uhapšena je zbog sumnje da je jednom dedi (88) ukrala 12.500 evra.

Foto: Ilustracija

Kako prenose italijanski mediji, pljačka se dogodila u periodu od januara do maja 2018. godine, kada je Vesna na prevaru dedinim bankomatom sa njegovog računa uzela pare.

– Vesna je početkom prošle godine, 23. januara 2018. godine, iz staračkog doma, gde je radila, iz ormarića koji se nalazio pored dedinog kreveta u sobi gde je boravio, ukrala ključeve od kuće i bankomat dok je on spavao – preneli su tamošnji mediji i dodali da su dedini rođaci slučajno primetili da je sa dedinog računa podignuto 12.500 evra dok se on nalazio u staračkom domu.

– Policija je pregledala snimke sa kamera banaka gde su pare podignute. Kamere su snimile Vesnu kako podiže novac. Istraga je pokazala da je ona u periodu od januara do maja 2018. godine, u više navrata podizala novac bankomatom sa dedinog računa – rekli su izvori i dodali da je kod Vesne pronađen dedin bankomat i ključevi od kuće.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close